#żyrandole dla kościołów

 • Oprawy wiszące

 • BOSS LED DLN

  BOSS LED DLN

  Nowoczesny okrągły downlight nabudowywany, jako opcja dostępna jest wersja przeznaczona do zwieszania na stalowych zawiesiach. Obudowa wykonana jest z aluminium. Wykorzystujemy tylko najnowsze moduły LED COB dające perfekcyjne i równomierne światło (CRI 90). Standardowo pierścień zewnętrzny jest malowany proszkowo na kolor biały lub czarny, na życzenie dostępny w różnych kolorach RAL.

 • BOSS HIGH BAY

  BOSS HIGH BAY

  Profesjonalna oprawa zwieszana do Kościoła BOSS HIGH BAY wykonana jest ze stali oraz aluminium. Posiada wysokowydajny moduł LED. Standardowa długość zawiesi wynosi 2,5m. Szerokie spektrum zastosowań
  w wszystkich wysokich pomieszczeniach.

 • BOSS MODUL LED

  BOSS MODUL LED

  Klasyczna kwadratowa oprawa LED o wysokiej skuteczności świetlnej przeznaczona do oświetlania różnorodnych powierzchni użyteczności publicznej.
  Oprawa wykonana jest z aluminium, wyposażona w przesłonę z tworzywa sztucznego gwarantującą równomierną dystrybucję światła.
  Dostępna w dwóch wariantach (kwadrat, prostokąt) przeznaczona jest do montażu nasufitowego i zwieszanego.

 • BOSS PRO LED LINE

  BOSS PRO LED LINE

  Nowoczesna oprawa LED wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego. Dystrybucja światła realizowana jest poprzez przesłonę wykonaną z opalu lub akrylu.
  Istnieje możliwość łączenia opraw w ciągi i budowania energooszczędnych instalacji oświetleniowych łatwych w konfiguracji i montażu.
  Przystosowane do montażu zwieszanego, nastropowego lub naściennego.

 • Szynoprzewody oświetleniowe

  Szynoprzewody trójfazowe są aktualnie optymalnym sposobem do budowania energooszczędnych instalacji oświetleniowych. Szynoprzewody 3-fazowe umożliwiają aranżowanie eleganckiego i skrojonego idealnie do wymogów chwili oświetlenia. To całkowicie bezobsługowe rozwiązanie dedykowane jest zwłaszcza do oświetlenia Prezbiterium.

 • Paski / Profile LED

  Paski LED i profil aluminiowy z paskiem ledowym. Standardowo profil jest anodyzowany, inne kolory dostępne na życzenie. Dowolna konfiguracja: barwa i moc światła, różne długości profilu i kolory ledów.

 • LED 2018

  Oprawy energooszczędne led różnego przeznaczenia. Produkcja krajowa na zamówienie. Zamiennik źródeł halogenowych, świetlówek i klasycznych żarówek.

 • oświetlenie sakralne

  Żyrandole dla kościołów

  Żyrandole dla kościołów

Script logo