Oprawy LED wpuszczane

UNO LED / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana
Oprawa wpuszczana na źródło ledowe Master Led. Obudowa wykonana ze stali i aluminium. Możliwy dowolny kolor RAL.

DUO LED / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana
Oprawa wpuszczana na źródła ledowe Master Led. Obudowa wykonana ze stali i aluminium. Możliwy dowolny kolor RAL.

TRE LED / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana

QUATTRO LED / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana

LUX LED SQ4 / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana
Wpuszczana oprawa ledowa. Obudowa wykonana jest ze stali i aluminium. Wszystkie kolory RAL są dostępne.

DLK 185 FORTIMO LED DLM / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana
Oprawa wpuszczana na źródło ledowe Philips Fortimo DLM Led Module. Obudowa wykonana ze stali i aluminium. Możliwy dowolny kolor RAL. Opcjonalnie możliwość zastosowania Touch Dim.

DL 185 LEXEL / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana
Oprawa wpuszczana na źródło Philips Lexel. Obudowa wykonana jest ze stali i aluminium. Dostępne wszystkie kolory RAL.

DLK 185 LEXEL / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana

UNO FORTIMO LED / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana

DL 90 LED / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana

DL 185 LED / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana
Oprawa wpuszczana na źródło ledowe. Obudowa wykonana ze stali i aluminium. Możliwy dowolny kolor RAL.

SQ LED / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana

OUTDOOR STRIPE / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana
Oprawa wpuszczana, standardowo białe źródła ledowe - inne kolory na życzenie. Obudowa wykonana jest ze stali i aluminium. Wszystkie kolory RAL dostępne.

LED ONE / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana
Oprawa wpuszczana do ziemi, standardowo białe źródła ledowe - inne kolory dostępne na życzenie. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. wszystkie kolory RAL są dostępne.

LUX LED RC3 / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana

LUX LED RT3 / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana

LUX LED RT6 / Oświetlenie Kościołów / Sakralne/ Oprawa LED sufitowa / Wpuszczana