Nawy boczne

Oświetlenie Kościoła Nawy boczne

Oświetlenie Kościoła Nawy boczne

Nawa boczna – jest to nawa węższa od nawy głównej, często oddzielona od niej szeregiem podpór w formie kolumn, słupków i filarów. Nawy boczne czy transept to miejsca, w których również gromadzą się wierni. W zależności od możliwości i potrzeb stosujemy oprawy zwieszane z sufitu lub montowane na ścianach. Wysokość montażu każdego oprawy powinna opierać się na pożądanym poziomie oświetlenia, wyglądzie opraw w stosunku do elementów architektonicznych i równomiernym rozłożeniu światła.

Nawa boczna – jest to nawa węższa od nawy głównej, oddzielona od niej szeregiem podpór w formie kolumn, słupków i filarów. (Źródło: Wikipedia)

Wybór właściwego oświetlenia dla miejsca kultu jest jedną z najważniejszych decyzji każdego projektu budowlanego lub przebudowy. Oświetlenie powinno zapewniać nie tylko odpowiedni światła, ale także stanowić uzupełnienie architektury, być energooszczędne i łatwe w utrzymaniu. Firma Maxi-Light od ponad 10 lat pomaga sprostać tym szczególnym potrzebom.

  • Oprawy ścienne

    Oprawy do montażu na ścianie ( naścienne ) na różne konwencjonalne źródła światła. Obudowy opraw są wykonane ze stali, aluminium oraz tworzyw sztucznych np. akrylu. Wszystkie lampy są produkowane na zamówienie i są dostępne na życzenie we wszystkich kolorach wg RAL bez dodatkowych opłat.

Script logo