#oświetlenie prezbiterium

 • Naświetlacze

  Prezbiterium wraz z Tabernakulum są centralnym punktem większości Kościołów. Zaleca się, żeby natężenie światła było tu dwa do trzech razy większe niż w nawie głównej. Oświetlenie tego obszaru  powinno być ukryte przed zgromadzeniem,  aby  zapewnić niczym niezakłócony widok.
   
 • Oprawy doświetlające

 • Oprawy PROFI

 • Prezbiterium

  Prezbiterium wraz z Tabernakulum są centralnym punktami większości Kościołów. Zaleca się, aby poziomy światła były dwa do trzech razy większe niż nad ławkami. Oświetlenie tego obszaru powinno być ukryte przed wiernymi, aby uniknąć efektu rozproszenia i zapewnić niezakłócony widok. Regulowane oświetlenie punktowe (spot) i zalewowe może być zamontowane za łukiem lub belką i można je wykorzystać do oświetlenia obszaru ogólnego i do oświetlania ołtarza, ambony lub innych obszarów.

 • BOSS LED DLN

  BOSS LED DLN

  Nowoczesny okrągły downlight nabudowywany, jako opcja dostępna jest wersja przeznaczona do zwieszania na stalowych zawiesiach. Obudowa wykonana jest z aluminium. Wykorzystujemy tylko najnowsze moduły LED COB dające perfekcyjne i równomierne światło (CRI 90). Standardowo pierścień zewnętrzny jest malowany proszkowo na kolor biały lub czarny, na życzenie dostępny w różnych kolorach RAL.

 • BOSS HIGH BAY

  BOSS HIGH BAY

  Profesjonalna oprawa zwieszana do Kościoła BOSS HIGH BAY wykonana jest ze stali oraz aluminium. Posiada wysokowydajny moduł LED. Standardowa długość zawiesi wynosi 2,5m. Szerokie spektrum zastosowań
  w wszystkich wysokich pomieszczeniach.

 • BOSS PRO LED LINE

  BOSS PRO LED LINE

  Nowoczesna oprawa LED wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego. Dystrybucja światła realizowana jest poprzez przesłonę wykonaną z opalu lub akrylu.
  Istnieje możliwość łączenia opraw w ciągi i budowania energooszczędnych instalacji oświetleniowych łatwych w konfiguracji i montażu.
  Przystosowane do montażu zwieszanego, nastropowego lub naściennego.

 • Szynoprzewody oświetleniowe

  Szynoprzewody trójfazowe są aktualnie optymalnym sposobem do budowania energooszczędnych instalacji oświetleniowych. Szynoprzewody 3-fazowe umożliwiają aranżowanie eleganckiego i skrojonego idealnie do wymogów chwili oświetlenia. To całkowicie bezobsługowe rozwiązanie dedykowane jest zwłaszcza do oświetlenia Prezbiterium.

 • Paski / Profile LED

  Paski LED i profil aluminiowy z paskiem ledowym. Standardowo profil jest anodyzowany, inne kolory dostępne na życzenie. Dowolna konfiguracja: barwa i moc światła, różne długości profilu i kolory ledów.

Script logo